Get Adobe Flash player

Haberdar Olun

Duyurulardan Haberdar olmak için Lütfen abone olunuz.Atatürk Köşesi

Ziyaretçi Sayacı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün44
mod_vvisit_counterDün112
mod_vvisit_counterBu Hafta585
mod_vvisit_counterBu Ay2505
mod_vvisit_counterToplam112992

Milli Eğitim Bakanlığı denetiminde hizmet vermekte olan Tan Sürücü Kursu; bilinçli sürücüler yetiştirmek amacı ile eğitimlerini profesyonel ve konularında uzman kadrosu eşliğinde vermektedir. 

MEB Özel Tan Sürücü Kursu; sizin ve diğer insanların can güvenliğini korumayı, araçlar hakkında doğru bilgileri öğrenmeyi, ileri sürücülük teknikleri ile davranış şekillerini ve direksiyon geliştirme seçeneklerini, doğru şekilde şartlanmayı, direksiyon dersi çalışmaları sonucu elde edeceğiniz tecrübelerinizle hatasız ve başkalarının hatasını engelleyebilen bir sürücü olmayı, yoğun trafikte araç kullanmayı ve kazalardan uzak durabilmeyi öğretmeyi amaçlamaktadır.


NOT : BAYRAKLI SEVGİ YOLU İÇİNDE BULUNAN TAN SÜRÜCÜ KURSU 06.07.2011 TARİHİNDEN İTİBAREN VOLKAN KILINÇ’A DEVREDİLMİŞTİR.KURSUN ADI VOLKAN SÜRÜCÜ KURSU OLARAK DEĞİŞMİŞTİR . BAYRAKLI SEVGİ YOLU İÇERİSİNDE BULUNAN KURSUN ÖZEL FIRAT TAN SÜRÜCÜ KURSLARIYLA İLGİSİ KALMAMIŞTIR. 3 ŞUBE DIŞINDA ŞUBEMİZ BULUNMAMAKTADIR.

 

 

SAYGILARIMIZLA

KURUCU

FIRAT TAN & SÜLEYMAN TAN

 

 

AddThis Social Bookmark Button

Site Dili

 Turkish English French German Italian Russian Spanish

Bizden Kareler

AddThis Social Bookmark Button

Facebook'ta biz

Şuan Kimler Sitede ?

Şu anda 2 konuk çevrimiçi

İzmir Hava Durumu

IZMIR